Privātuma politika

Pēdējā atjaunošana 11.06.2018

        Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet, kā SIA ArsEd, reģ. num. 50103736771, juridiska adrese Slokas 134-14, Rīga, Latvija, LV-1069 ( turpmāk tekstā - "ArsEd, mēs, mums, mūsu"), interneta veikala brizgovik.lv ( "i-veikals") īpašnieks, saņem, apstrādā un uzglabā Jūsu personas datus ( "PD"), kas iegūti no Jums pasūtījuma noformēšana vai reģistrācijas laikā. Mēs novērtējam Jūsu uzticību un saprotam cik svarīgi Jūsu privātuma nodrošināšana PD apstrādes laikā, tāpēc mēs stingri ievērojam Vispārīgu datu aizsardzības regulas prasības(Datu regula), kā arī citus saistošus normatīvos aktus datu aizsardzības jomā, lai nodrošinātu nepieciešamu drošības līmeni PD apstrādes laikā. Šī privātuma politika ( "PP") pilnībā atspoguļo PD apstrādes principus i-veikala brizgovik.lv platformā, kā arī ko veic uzņēmums ArsEd kopumā. PP tiek lietota neatkarīgi no tā, kādu ierīci (dators, viedtālrunis, planšetdators u.c.) Jūs izmantojat reģistrācijas vai pasūtījuma laikā mūsu veikalā. Pirms sākt izmantot mūsu i-veikala pakalpojumus stingri rekomendējam Jūms uzmanīgi iepazīties ar šo PP, jo katru reizi, kad Jūs apmeklējat mūsu i-veikalu, Jūs piekrītat PD apstrādes noteikumiem automātiski. Ir arī ieteicams periodiski pārbaudīt PP uz atjaunojumiem, jo atjauninājumi stājas spēkā automātiski sākot ar datumu PP lapā, kas tiek norādīta augšpusē.

Kādus personas datus mēs vācam?

        Privātpersonām pasūtījuma noformēšanas laikā obligāti jānorāda vārds, uzvārds, tālruņa numurs. Arī pēc saviem ieskatiem varat norādīt e-pastu un adresi. Ja pasūtījumssatur arī piegādi ar kurjeru, tad ir jānorāda piegādes adrese.

        Attiecībā uz juridiskām personām, pasūtot obligāti jānorāda uzņēmuma nosaukums, kontaktpersonas vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Pēc Jūsu izvēles  varat norādīt e-pasta adresi, faktisko adresi, juridisko adresi, reģistrācijas numuru un bankas rekvizītus. Ja pasūtījums satur arī piegādi ar kurjeru, tad ir jānorāda piegādes adrese.

        Privātpersonām, reģistrējot savu kontu mūsu i-veikalā, ir obligāti jānorāda vārds, uzvārds, telefons, e-pasts. Pēc savuiemieskatiem varat arī norādīt adresi.

        Attiecībā uz juridiskām personām, reģistrējot savu kontu mūsu i-veikalā, ir obligāti jānorādauzņēmuma nosaukums, kontaktpersonas vārda un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasts. Pēc saviem ieskatiem varat arī norādīt faktisko adresi, juridisko adresi un bankas rekvizītus.

Kā mēs izmantojam personas datus?

        Visi personas dati tiek vākti vienīgi, lai uzlabotu i-veikala apkalpošanu, proti:

        Klienta identifikācijai pasūtījuma noformēšanas laikā;

        Reģistrējot klientu i-veikalā;

        Preču pārdošanas analīzei;

        Preču novērtēšanai;

        Lai reklamētu preces;

        Izprast klientu vēlmes;

        Konkursu  organizēšanai;

        Apstrādājot klienta pieprasījumus vai jautājumus;

        Informēt klientu par izmaiņām līgumā, i-veikala noteikumos un darbā;

        Citiem mērķiem pēc Jūsu individuālas piekrišanas.

Vai mēs nododam personas datus kādam?

        Mēs nenododamJūsu PD trešajām  personām tirdzniecības vai komerciālajā nolūkā vai lai uzlabotu i-veikala pakalpojumus, vai jebkuram citam mērķim bez Jūsu piekrišanas, izņemot šādos gadījumos:

        Ja to pieprasa likums vai tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu i-veikalu.           Ir iespējami gadījumi, kad mums būs jāatklāj Jūsu PD trešajām personām, lai ievērotu spēkā esošo tiesību aktus, atbilstību politikai, kas  regulē i-veikala izmantošanu, kā arī lai aizsargātu  i-veikalu  unuzņēmumu ArsEd kopumā.

        Ja pasūtījumā iekļauta piegāde (pakomats, kurjers vai citi alternatīvi veidi). Izvēloties pasūtījuma piegādi, Jūs automātiski piekrītat PD,  ko norādījāt pasītījumā noformēšanas laikā un kas ir nepieciešami piegādes nodrošināšanai (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese) nodošanai trešajam personām, kas sniedz kurjera pakalpojumus.

        Citos gadījumos  tikai ar Jūsu piekrišanu vai saskaņā ar Jūsu norādījumiem.                   

Mums ir tiesības nodot informāciju par 3 personām tikai pēc Jūsu individuāli piekrišanas saņemšanas vai saskaņā ar jūsu prasībām

Kā mēs droši aizsargājam personas datus?

        Mēs saprotam cik Jūms ir svarīgi saglabāt savus personas datus pilnīgā drošībā, tāpēc mēs izmantojām visus piesardzības pasākumus, lai izvairītos no šīs informācijas noplūdes, un mēs regulāri pārbaudām, atjaunojam un papildinām šos pasākumus. Mēs arī atbilstam dažādiem noteikumiem un procedūrām, kas nodrošina datu pārraides drošību. Citiem vārdiem sakot, mēs darām visu, kas no mums ir atkarīgs, lai nodrošinātu Jūsu personas datu drošu glabāšanu, noņemšanu un pārsūtīšanu. Tomēr Jums vajadzētu saprast, ka datu pārraide, izmantojot internetu, nevar būt pilnīgi droša. Lai gan mēs darām visu iespējamo un pat vēl vairāk, lai aizsargātu Jūsu personas datu pārraidi un uzglabāšanu, mēs nevaram garantēt, ka Jūsu personas dati netiks nozagti vai mainīti ar neatļautu piekļuvi.

        Jūs varat arī palīdzēt uzlabot datu pārraides un glabāšanas drošību. Lai to izdarītu, Jūms ir nepieciešams reģistrēties personīgajā kontā mūsu veikalā un jebkurā gadījumā nedrīkst pārsūtīt Jūms piešķirtu paroli trešajām personām, tā kā Jūs esat pilnībā atbildīgs par šo paroli. Tādā gadījumā Jūsu informācija tiks glabāta pilnīgā drošībā aiz paroles, un Jums nebūs nepieciešams nosūtīt Jūsu personas datus atkārtoti, kad Jūs apmeklējat mūsu veikalu atkal. Viss, kas Jūms nepieciešams, ir jāpiesakās savā personīgajā kontā, izmantojot savu e-pastu un Jums piešķito paroli.

        I-veikala saturs var saturēt saites uz mūsu partneru trešo pušu vietnēm, automašīnu katalogiem un reklāmdevējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas trešo pušu vietnes neatrodas ArsEd kompetencē un tām ir sava privātuma politika, tādēļ mēs neesam atbildīgi par trešo pušu vietņu konfidencialitātes politiku. Pirms personiskās informācijas nosūtīšanas šīm vietnēm, ļoti ieteicams izlasīt viņu personīgo privātumu politiku.

Sīkfaili un marķieri.

        Mūsu veikalā mēs izmantojam sīkdatnes un marķierus.

        Sīkdatnes (sīkfaili) ir mazi faili, kurus mūsu serveris ir nosūtījis Jūsu pārlūkprogrammai, kasparasti izmanto unikālu anonīmu identifikatoru. Sīkdatnes tiek saglabātas uz Jūsu cietā diska tik ilgi, kamēr tās neizdzēšat. Mēs izmantojam sīkdatni, lai apkopotu informāciju. Jūms ir tiesības pieņemt vai noraidīt sīkdatni, kā arī noskaidrot, kādos gadījumos mūsu serveris nosūta sīkdatni jūsu pārlūkprogrammai. Paturiet prātā, jā  Jūs atteiksies no sīkfaila, daži mūsu tiešsaistes veikala pakalpojumi var nebūt pieejami Jūms. Sīkfaili ir paredzēti šādiem mērķiem:

        Atcerieties Jūsu akreditācijas datus un turpmākajos apmeklējumos jums vairs nav jāievada šie dati;

        Palīdzēt mums un trešajām pusēm saprast kādas i-veikalu lapas, preces un iedaļas ir populārākas, cik apmeklējumu bija, cik ilgi apmeklētājs pavada lapā. Analizējot šo informāciju, mēs varam detalizētāk pielāgot i-veikala servisu atbilstoši savām vajadzībām.

        Jebkurš interneta ievades pārlūks ļauj konfigurēt sīkdatnes pēc saviem ieskatiem. Piemēram, varat iestatīt obligātu visu sīkfailu pārbaudi, atteikt visas sīkdatnes vai saņemt automātisku paziņojumu par sīkfailu sūtīšanu. Visām pārlūkprogrammām ir atšķirīga iestatījumu struktūra, tādēļ vispirms iesakām pārlūkprogrammas sadaļā "Palīdzība" uzzināt vairāk par sīkfailu iestatījumiem. Jūsu operētājsistēma, kā arī jūsu pārlūkprogramma var papildus kontrolēt sīkdatnes.

        Marķieri (pikseļi) ir tehnoloģijas, ar kuru palīdzību mēs no Jūsu ierīces saņemam informāciju uz mūsu servera. Marķierus var iegult i-veikala, video un e-pasta satura. Marķieri sniedz mums šādu informāciju:

• Kādu saturu Jūs skatījāties un kad;

• Marķiera laiks un datums;

• Jūsu ierīces IP adrese.

         Mēs izmantojam šo informāciju, kā arī sīkdatnes, tikai analīzes nolūkos.

        Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā mēs apkalpojam i-veikalu un apstrādājam Jūsu personas datus, vai Jūms ir kādi ieteikumi vai komentāri, lūdzu, sazinieties ar mums.

I-veikala brizgovik.lv administrācija

e-pasts: info@brizgovik.lv

talr .: 25562569

pasta adrese: Slokas iela 134 - 14, Rīga, LV-1069